Награде на литерарном конкурсу у Македонији

Као резултат сарадње двеју школа, Основне школе “Јован Поповић” из Инђије и  Основне школе “Аврам Писевски ” из Скопља настали су дивни радови на тему књиге и пријатељства. Наши ученици су бирали између две теме. Прва је гласила “Књиге су бродови којима пловимо кроз време”, а друга ” Пријатељство је светлост која сија сија у твоме срцу и када је напољу тама”. Осим пријатељства  са школом из Македоније, на које смо више него поносни и чему се увек радујемо, поносни смо и на наше ученике који су писали радове на поменуте теме.  Поносни смо јер се сваки пут одазову у великом број и што су радови које напишу лепи, смислени и литерарни у правом смислу те речи.

Желимо све да их похвалимо! Честитамо Владиславу Бојићу, ученику 6-2, на освојеној награди на овом међународном конкурсу.  Честитамо и Милици Симић, ученици 7-1, на овом признању.