• 022 561 330
  • osjovanpopovicindjija@gmail.com
  • срб   | |   srb
  • Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања и технике и технологије

    Општинско такмичење из техничког и информатичког образовања и технике и технологије

    Дана 01.03.2020. одржано је општинско такмичење из ТИТ и ТИО.

    Домаћин и организатор такмичења ОШ: „Јован Поповић“ уз подршку Општине, директорице Драгице Савић, обезбедила  је потребне услове за реализацију такмичења. Ученицима и наставницима обезбеђена су наставна средства, ужина, освежење, дипломе и захвалнице. Сатница и агенда су у потпуности испоштоване. Извршен је одабир комисија за: прегледање тестова, бодовање практичних радова, радова по задатку, шифровање и дешифровање. Учествовале су следеће школе:

    • ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија,
    • ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија,
    • ОШ: „Браћа Груловић“ – Бешка,
    • ОШ: „Слободан Бајић Паја“ – Нови Карловци,
    • ОШ: „Др. Ђорђе Натошевић“ – Нови Сланкамен,
    • ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија.

    Након извршеног бодовања остварени су следећи резултати:

    Рад по задатку 5. разред:

    1. Елена Костецки, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Биљана Пуалић).
    2. Вељко Басарић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија (наставник ментор Биљана Пуалић).
    3. Стефан Караџић, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Светлана Вареца).

    Рад по задатку 6. разред:

    1. Милица Бероња, ОШ: „Доктор Ђорђе Натошевић” –Нови Сланкамен“,(наставник ментор Данијела Станисављевић),
    2. Софија Поповић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Биљана Пуалић).
    3. Мила Облешчук, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Сања Милановић).

    Рад по задатку 7. разред:

    1. Оливера Кнежевић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија (наставник ментор Биљана Пуалић),
    2. Светлана Радловић, ОШ: „Доктор Ђорђе Натошевић” –Нови Сланкамен“,(наставник ментор Данијела Станисављевић),
    3. Давид Спасојевић, ОШ: „Доктор Ђорђе Натошевић” –Нови Сланкамен“,(наставник ментор Данијела Станисављевић),

    Рад по задатку 8. разред:

    1. Нађа Облешчук, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Светлана Вареца).

    1.Милица Додиг, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Сања Милановић).

    1. Бојана Туркаљ, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Светлана Вареца).

    Аутомоделарство:

    1. Лазар Вујасин, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Биљана Пуалић).
    2. Никола Калинић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Биљана Пуалић).
    3. Александар Петровић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор  Драгана Гавриловић).

    Бродомоделарство:

    1. Мила Белић ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Драгана Гавриловић).
    2. Коста Стојановић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Драгана Гавриловић).
    3. Константин Стошић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Александар Мамић).

    Ваздухопловно моделарство:

    1. 1.Тамара Лемаић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија,  (наставник ментор  Стево Воркапић ),
    2. 2.Дајана Туркаљ, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија, (наставник ментор Светлана Вареца).
    3. Маша КнежевићОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Стево Воркапић ).

    Ракетно моделарство:

    1. Теодор Врачаревић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Стево Воркапић),
    2. Михајло Дејановић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Стево Воркапић).

    Ученици који су остварили пласман на следећи ранг такмичења а према Правилнику и пропозицијама за такмичење ТИО и ТИТ 2019/2020 стекли су право на награду:

    • Тркуља Андреј, ОШ „С.Б.Паја”Н. Карловци – трећа награда,
    • Дарко Зарић, ОШ: „Петар Кочић“ – Инђија, (наставник ментор Биљана Пуалић,
    • Маша Кривошија, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија (наставник ментор Светлана Вареца ),
    • Душко Икраш, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија (наставник ментор Светлана Вареца )
    • Љиљана Туркаљ, ОШ: „Јован Поповић“ – Инђија (наставник ментор Сања Милановић),
    • Јован Мареш, ОШ: „Доктор Ђорђе Натошевић” –Нови Сланкамен“,(наставник ментор Данијела Станисављевић),
    • Анђелина Котарац, ОШ: „Доктор Ђорђе Натошевић” –Нови Сланкамен“,(наставник ментор Данијела Станисављевић),
    • Вук Ћојановић, ОШ: „Душан Јерковић“ – Инђија, (наставник ментор Драгана Гавриловић).