• 022 561 330
  • osjovanpopovicindjija@gmail.com
  • срб   | |   srb
  • СПИСАК НАГРАЂЕНИХ НА КОНКУРСУ ЗА ДАН ШКОЛЕ 2021.

    СПИСАК НАГРАЂЕНИХ НА КОНКУРСУ ЗА ДАН ШКОЛЕ 2021.

     

    ДОДЕЛА НАГРАДА –

    млађи ученици, 1. јун, уторак у 10 сати;

    старији ученици, 1. јун, уторак у 11,30 сати

    МЛАЂИ РАЗРЕДИ – ЛИКОВНИ КОНКУРС (25 награда):

    ПРВА НАГРАДА

    1. Групни рад из 4/2 (Томислав, Михајло, Лука) – специјална награда
    2. Софија Филиповић, 1-1
    3. Петра Поповић, 1-1
    4. Јана Петко, 1-2
    5. Лена Ченић, 1-2
    6. Миа Топић, 2-3

    ДРУГА НАГРАДА

    1. Лука Шапоња, 1-2
    2. Марија Тадић, 2-3
    3. Теодора Петрић, 2-3
    4. Милана Сиришки, 3-2
    5. Исидора Милутиновић, 3-2

    ТРЕЋА НАГРАДА

    1. Катарина Ћалић, 1-1
    2. Маша Бркљач, 1-1
    3. Милица Вучковић, 1-2
    4. Реља Вукомановић, 2-3
    5. Ања Тасић, 4-1

    ПОХВАЛА

    1. Валентина Биловус, 1-1
    2. Алекса Гркинић, 1-1
    3. Алекса Мрђа, 4-1

    МЛАЂИ РАЗРЕДИ – ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС:

    ПРВА НАГРАДА

    1. Мила Грбић, 4-2

    ДРУГА НАГРАДА

    1. Мила Косановић, 4-2

    ТРЕЋА НАГРАДА

    1. Ања Ивановић, 4-2
    2. Андреј Турко. 4-2

    СТАРИЈИ РАЗРЕДИ – ЛИКОВНИ КОНКУРС (49 награда):

    ПРВА НАГРАДА:

    1. Александра Јовановић, 8-1 – специјална награда
    2. Татјана Манојловић, 7-2
    3. Арсеније Милутиновић, 6-1
    4. Маша Кривошија, 6-1
    5. Никола Дубајић, 5-2
    6. Тамара Манојловић, 5-2

    ДРУГА НАГРАДА:

    1. Милијана Бакић, 8-2
    2. Никола Ковачевић, 8-1
    3. Александар Берић, 7-1
    4. Марко Трбојевић, 6-1
    5. Бојана Зораја, 5-2
    6. Ана Вучуревић, 5-3

    ТРЕЋА НАГРАДА:

    1. Милана Милаковић, 8-2
    2. Ленка Јовичин
    3. Ања Мраковић, 7/2
    4. Лара Јанус, 7-2
    5. Кристина Војводић, 7-2
    6. Младен Вучковић, 5-3
    7. Јован Крстоношић, 5-3

    ПОХВАЛА

    1. Никола Вучуревић, 6-1
    2. Андреа Николић, 6-2
    3. Немања Пешут, 5-2
    4. Мина Кривошија, 5-3

    СТАРИЈИ РАЗРЕДИ – ЛИТЕРАРНИ КОНКУРС:

    ПРВА НАГРАДА:

    1. Дуња Мајкић, 8-1
    2. Никола Ковачевић, 8-1
    3. Милица Бојић, 8-1
    4. Лука Марјановић, 8-1
    5. Мила Облешчук, 7-1
    6. Ања Четник, 7-2
    7. Владислав Бојић, 6-2

    ДРУГА НАГРАДА:

    1. Тамара Милошевић, 8-1
    2. Александар Берић, 7-1
    3. Бојана Винчић, 7-1
    4. Љиљана Туркаљ, 7-2
    5. Анђела Ђумић, 7-2
    6. Ања Мраковић, 7-2
    7. Слађана Узелац, 6-2
    8. Маријана Илић, 6-2
    9. Андреа Николић, 6-2

    ТРЕЋА НАГРАДА:

    1. Шћепан Драган Јанковић, 8-2
    2. Ирина Миловановић, 8-2
    3. Хелена Зурковић, 8. разред
    4. Моника Шурдоња, 7-1
    5. Бранислав Бежановић, 7-1
    6. Милана Милаковић, 7-2
    7. Коста Леонтић, 7-2
    8. Татјана Манојловић, 7-2
    9. Милана Дукић, 6-2
    10. Виктор Бакић, 6-2

    Браво за све!   Богатство је имати вас за ђаке!Директорка школе Драгица Савић и колектив